Rainbow Run

Jsem si jistá, že o Rainbow Runu jste už všichni, alespoň jednou slyšeli. Zaplatíte si registraci, dostanete balíček, který obsahuje tričko, sluneční brýle, pamětní list, šek v hodnotě 100 Kč pro oddělení dětské onkologie FN Brno, a samozřejmě balíček barev.

Na Rainbow Run jsem se strašně těšila, už jenom díky fotkám, kterých je internet plný. Nejsem zrovna sportovní, ani sportovně nadaný člověk, a tak jsem na běh jela především kvůli barvám a taky té zábavě. Věděla jsem, že s partou, se kterou jsem jela, si to užijeme, i kdyby jsme se neměly za celou dobu rozběhnout ani jednou.
Jelikož v den běhu bylo neskutečné horko, začala jsem mít po cestě docela obavy.
Když jsme dojely do Brna, radši jsme si hned na osvěžení koupily šťávu UGO, a hned poté se nacpaly do přeplněné tramvaje. Většina lidí mířila na Rainbow Run.
Pot z nás tekl ještě než jsme na místo akce vůbec dorazily.Vybíhali jsme sice ve čtvrt na šest, ale i v tu dobu bylo 33 stupňů ve stínu. A taky proto, přesně jak jsem předpokládala, jsme většinu trati šly.

I přesto, že jsme toho moc neuběhly, jsme se skvěle bavily a zúčastníme se i příští rok.I'm sure everyone's heard about Rainbow Run at least once. You pay for the registration, and you get a package with t-shirt, sunglasses, certificate, check worth 100 Czech crowns for the pediatric oncology center in Teaching Hospital Brno as well as the package of colors.

I was looking forward to the Rainbow Run, even though I'm not a very sporty person. I was excited for the color throwing part, and all the fun I was sure we're going to have, even if we didn't start running once.
Because it was so hot the day of the event, I started to get a bit worried.
When we arrived at Brno, we bought UGO smoothies and headed for the crammed tram. Everybody was going to the Rainbow Run.
We were sweating profusely before we even started running. The run started at quarted past five but it was still 33 degrees. And therefore, as I presumed, we walked most od the track.

Nevertheless we had so much fun, and we're definitely participating next year.Share this:

,

CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat